MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 5784129
nr 578 4129
Sekretär
1800-tal, längd: 102, djup: 51, höjd: 114
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 april 2009
kl 17:08:26
300 kr
250 kr
350 kr
650 kr
650 kr